Lucky Birds: jouw nieuwe leren etui

Maak kennis met Lucky Birds! Een handig leren etui waarin je pennen, potloden en andere kleine spulletjes netjes bij elkaar bewaart. Of je het nu meeneemt naar je werk, gebruikt aan je bureau of in je tas stopt voor onderweg: met Lucky Birds heb je je kleine essentials altijd bij de hand.

Een vrolijk vogeldetail

Zoals je van Keecie gewend bent, zit ook bij Lucky Birds het bijzondere detail aan de binnenkant. Daar vind je een zeefdruk van een tak met drie vogels: een houtduif, een blauwborst en een witte kwikstaart. Herken jij ze alle drie? Een speels detail voor de echte vogelspotter en een mooi voorbeeld van de herkenbare Keecie-stijl.

 

 

Alles netjes bij elkaar

Pennen en potloden, make-up of andere kleine spulletjes die je graag bij je hebt. Lucky Birds is voor allerlei dingen te gebruiken. Zo slingeren je spullen niet los door je tas en vind je gemakkelijk terug wat je zoekt. Dankzij de ritssluiting blijven al je spulletjes netjes opgeborgen.

Een handige metgezel voor elke dag

Of je nu onderweg bent naar je werk, achter je bureau zit of een dagje op pad gaat, Lucky Birds komt altijd van pas. Het compacte formaat maakt het etui gemakkelijk om mee te nemen. Met de afmetingen van 21,5 × 10,5 × 6,5 cm biedt het genoeg ruimte voor je dagelijkse essentials, zonder veel plek in te nemen. Ook leuk om cadeau te geven aan een vogelspotter of vogelliefhebber. Of natuurlijk gewoon aan jezelf!

 

 

In 14 mooie kleuren

Lucky Birds is verkrijgbaar in maar liefst 14 kleuren. Van rustige, natuurlijke tinten tot kleuren die net wat meer opvallen. Er is altijd wel een kleur die bij je past. En wist je dat je bij Keecie gratis vijf kleurstaaltjes kunt aanvragen? Zo kun je thuis op je gemak jouw favoriete kleur kiezen.

Zoals je van Keecie gewend bent, is Lucky Birds gemaakt van Italiaans leer dat met de jaren alleen maar mooier wordt. Combineer het etui met de bijpassende Family Tree-tas en je hebt een mooi setje voor elke dag.

 

 

Een praktisch leren accessoire met een vrolijk detail, waar je jarenlang plezier van hebt. Welke kleur kies jij?

Vanaf zondag 8 november verkrijgbaar!

Gebruik de code LUCKY15 bij het afrekenen. Geldig tot en met 15 november voor de eerste 50 kopers.